Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - termíny

Vltava 2026

V pondělí  na Den dětí ( a Jirkovy narozeniny :-)) jsme se vydali asi na zatím největší dobrodružství - na vodácký výlet na Vltavu. Cesta byla trochu úmorná - no České dráhy :-)... ale kolem druhé odpoledne jsme dorazili do kempu ve Vyšším Brodě, odkud jsme příští den vyplouvali do Zátoně, ve středu do Nového Spolí v Českém Krumlově a ve čtvrtek do Zlaté Koruny, což byl cíl naší cesty. Celkem jsme ujeli 20 + 13 + 16km, zdolali 10 jezů, vylili asi deset utopených lodí, navštívili nádherný Český Krumlov, zapálili 4 ohně, usušili  asi 4 spacáky, zahráli spousu her, zazpívali desítky písniček, ochutnali hodně smažených sýrů a pizz, vyměnili a dostali cca 20 krásných suvenýrů, ....ale hlavně jsme byli spolu a bylo nám fajn - myslím  laugh... co vy? 

..Bylo to MEGA!!! Julie P.....Líbilo se mi to ale příště bych se nechtěl koupat i v noci. Matěj P.....Ten vodák byl mega dobrej ale štve mě že to náš tým nevyhrál. Jinak to bylo moc fajn a jela bych znova?? Verča B.....Vodák byl super užil jsem si ho Vašek T.....Libilo se mi zo bylo to super ale mel jsem mokrej stan a to nebylo moc dobryy. Jirka K.....

Byl to super zážitek, moc jsem si to užila.Bea Nevelöšová...Bylo to hezké, jel bych znovu, libilo se mi to. Bylo to hezké, jel bych znovu, libilo se mi Bylo to hezké, jel bych znovu, libilo se mi Vojta V. ....Moc se mi to líbilo, o zábavu bylo postaráno a kolektiv byl skvělý. Eliška M. ..............Dobrý den, vodák byl super, jednou jsme se tam cvakli, ale jinak to bylo fajn. Julča L. ....