Řád školní jídelny

1) Obědy pro žáky ZŠ a studenty SŠ se vydávají od 11:30 hod. do 14:15 hod.
2) Obědy pro cizí strávníky se vydávají od 11:00 hod. do 11:30 hod. (viz vyhláška č. 108/2001 Sb., kterou se stanoví hygienické požadavky na prostory a provoz školských zařízení).
3) Žáci odloží své tašky a svršky na vyhrazených místech (cenné věci /mobilní telefony, peníze aj./ musí mít žák stále při sobě a pod svým osobním dohledem!)
4) Při čekání na jídlo dodržují žáci pravidla slušného chování a při jídle pravidla slušného stolování.
5) Jídlo je vydáváno dle vlastní objednávky. V případě, že žák nemá čip, ohlásí tuto okolnost vedoucímu školní jídelny. Jídlo mu bude vydáno na náhradní doklad (stravenku).
6) Jídlo a nápoje se konzumují u stolu zásadně v sedě. Moučníky, ovoce a pod. si žáci neodnášejí z prostor školní jídelny.
7) Vychovatelky ŠD konají dozor u svého oddělení.
8) Pedagogický dozor sleduje chování žáků po příchodu do jídelny, při stolování, odnášení stravy a použitého nádobí. Dbá nad bezpečností stravujících se žáků. Dojde-li k potřísnění podlahy (vylitá polévka, jídlo..), učiní nutná opatření, aby nedošlo k uklouznutí žáků. Ihned nechá podlahu osušit.
9) Dojde-li k opaření strávníků, ohlásí „dozor“ úraz vedoucímu školní jídelny, který mu poskytne první pomoc. Poté se provede zápis v knize úrazů v kanceláři školy. Jde-li o úraz vyžadující registraci, sepíše se „Záznam o školním úrazu“.
10) V případě nemoci žáka je možné první den vyzvednout oběd do nádoby, dále je nutné obědy odhlásit.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.