Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Třída 8.B

Rozvrh 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Pondělí M D AJ F Z
Úterý AJ ČJ Ch M Hv   Tv d/ Tv ch
Středa M D ČJ Ch AJ
Čtvrtek ČJ M AJ + rodilý mluvčí NJ F   Tv d/ Tv ch
Pátek M ČJ Z Vv NJ Ov

Rozvrh se může ještě upravit

Třídní učitel
Mgr. Jana Pěničková
Konzultační hodiny: středa 9:55 - 10:40 (po tel. domluvě)
penickova@zs-barvirska.cz
Výchovný poradce
Mgr. Jana Pěničková
Konzultační hodiny: středa 9:55 - 10:40 (po tel. domluvě)
penickova@zs-barvirska.cz

Odkaz na distanční výuku ZDE

Vážení rodiče, moje milá třído!

Stále pokračujeme v distančním vzdělávání včetně online hodin (3 online hodiny denně). Neúčast na online hodinách omlouvá zákonný zástupce včas (do týdne) prostřednictvím elektronické ŽK nebo e-mailem.

V úterý 13. 4. bude zveřejněna čtvrtletní klasifikace - v elektronické ŽK najdete informace o prospěchu za 3.čtvrtletí (známky) + obdržíte zprávu se slovním hodnocením práce v distanční výuce za jednotlivé předměty).

Ve čtvrtek 15. 4. proběhnou od 17 h online třídní schůzky

* odkaz k připojení najdete  ZDE  nebo na webu školy: distanční výuka->8.B->Třídní schůzky (přihlášení vaše děti už znají, určitě vám pomohou)

* 17:00-17:30 třídní učitelka (připojte se přes odkaz Pěničková)

* 17:30-19:30 možnost připojit se k jednotlivým vyučujícím (budete čekat v předsálí, učitelé budou přijímat rodiče jednotlivě)

Od středy 17. 3. 2021 se mění rozvrh online hodin - dochází k navýšení počtu těchto online hodin (výuka 9.00 - 11.45 + v pátek rodilý mluvčí Aj). Rozvrh je aktualizován na webu s distanční výukou. Obědy je možné odebírat v čase 11.30 - 13 hod (nelze konzumovat v jídelně, nutno si je přihlásit).

Dále připomínám, že neúčast na online hodinách musí omluvit zákonný zástupce (přes el. žákovskou knížku, e-mailem) co nejdříve - některým žákům se hromadí zatím ještě neomluvené hodiny; budu nucena je překlopit do neomluvené absence! Sledujte proto také elektronickou ŽK nejen kvůli hodnocení.

Děkuji za spolupráci. Přeji pevné zdraví i nervy!

Platba za online hodiny konverzace s rodilým mluvčím ve 2.pololetí činí 240 Kč. (V této ceně je zahrnut kredit z 1.pololetí za hodiny, které neproběhly, jinak by se vybírala vyšší částka.)
Platbu za rodilého mluvčího můžete platit do 17.3. v kabinetu cizích jazyků v 2. patře p. Wollrabové ve dnech:
-    v pondělí mezi 8:30 a 13:00
-    ve čtvrtek mezi 12:30 a 13:30
-    S sebou žákovský zápisník, kde bude platba potvrzena.

V případě zájmu lze úhradu provézt i bezhotovostně převodem na účet školy:

SRPDŠ č. 5811072/0800, do zprávy pro příjemce musí být uvedeno jméno žáka a třída a účel platby – Aj rodilý mluvčí.

Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Od pondělí 4. ledna 2021 (do odvolání) se vracíme k distančnímu vzdělávání -  včetně online hodin!

To je od začátku letošního školního roku pro žáky povinné. U většiny předmětů se skládá zpravidla ze dvou částí: samostatná práce (žáci plní úkoly podle zadání a pokynů uvedených v rámci jednotlivých předmětů a v termínu je odevzdávají na e-mail jednotlivým učitelům, výstupy jsou hodnoceny do elektronické žákovské knížky) a online hodiny (každý pracovní den 2 hodiny v čase 9.00 – 10.45 h, neúčast rodiče řádně omlouvají).

Pouhé plnění samostatné práce nebo pouhá přítomnost na online hodině nejsou dostatečné. Neplnění zadané práce a neúčast na online hodinách se promítne do hodnocení!

V případě nemoci žáka prosím rodiče o omluvení prostřednictvím elektronické žákovské knížky.

Stravování je v provozu. Obědy  je možné odebírat žákům všech ročníků, je nutné oběd přihlásit. Jeho vyzvednutí lze od 13:00 hod., nelze konzumovat v jídelně (bude předáváno v jednorázovém obalu).

Nabídka DDM Větrník na online doučování ZDE