Michaela

3. oddělení - 1.A, 3.B

vychovatelka:  Michaela Javůrková

Kontakty školní družina: 778 761 347, e- mail :  druzina.barvirska@seznam.cz

Provoz školní družiny od 4.1. skupina 1.A :

ranní ŠD v provozu od 6:30 ( prosíme o příchod nejdéle do 7:15h), zvonek herna B, 3.patro ZŠ

*  odpolední ŠD 11:30 -  16:30     3. patro ZŠ, zvonek herna C     (po 15:30 prosím zvonit na zvonek B)

*  odchody dětí prosíme nahlásit předem do družínků, jinak dle zápisních lístků

*  nutné roušky na výměnu, přihlášený oběd, převlečení na ven, odpolední svačina

* časy obědů a konce výuky:  po - 12:10, út - 11:15, st - 11:15, čt- 11:15, pá - 11:15

Prosíme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy a čekali na své děti venku.

Leden s 1.A

V lednu jsme se opět sešli u nás na "půdě", bohužel bez 3B

Taky nás 6.ledna navštívili Tři králové se svoji pohádkou. My jsme jim ochotně pomohli rozbořit horu z hraček, aby mohli jít dál.

Teď už řešíme ptáčky, kteří na zimu neodlétají (vyrábíme, povídáme si o nich, pozorujeme je...)

Ještě nás čekají různé stopy a zimní výzvy. V neposlední řadě si budeme povídat o hvězdách. Máme toho v zimních měsících ještě hodně ;-)

Klidné, zasněžené dny a spoustu smíchu na kopcích ;-)

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.