Důležitá sdělení - INFORMACE

Celoroční družinová hra : Čarovná Barvírna

Vychovatelka - Gabriela Krňanská, herna D

třída 2.A a 3.B

Kontakty na školní družinu:

e-mail: druzina.barvirska@seznam.cz

Provoz školní družiny

ranní ŠD v provozu od 6:30  - 7:40 v suterénu budovy školní jídelny

- odpolední družina do 15:00 v herně D

* 15:00 přesun do herny A, 15:30 -16:30 suterén budovy školní jídelny

* vyzvedávání je možné po obědě před jídelnou, od 15:00-16:30 ( 13:00 -15:00 mají děti program, prosíme vyzvedávání pouze v nutných a předem nahlášených případech, děkujeme)

*  odchody dětí prosíme nahlásit předem do družínků, jinak dle zápisních lístků, sms  ani tel. hovory nelze pro tyto účely využívat

*  nutný přihlášený oběd, převlečení na ven dle aktuáílního počasí, odpolední svačina

podrobné informace o chodu družiny naleznete v přední části družínku, který obdrží vaše děti zdarma v září

Prosíme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy a čekali na své děti venku, pouze v  případě nutné domluvy s vychovatelkou .

- vytváříme pravidla herny a družiny

- vyrábíme myšky na skříňky

- tento měsíc jsme se věnovali kočičkám o kterých jsme si četli, povídali a nakonec si je i vyrobyli

- udělali jsme si malou podzimní procházku po okolí a po cestě nasbírali barevné listí