O škole

Základní škola Barvířská je kompletní devítitřídní škola, na I. i na II.stupni je v každém ročníku alespoň jedna třída.
V 1.-9. ročníku učíme podle vlastního Školního vzdělávacího programu. Od první třídy vyučujeme anglický jazyk. Některé třídy (skupiny) jsou zaměřeny na rozšířenou výuku anglického jazyka, na II. stupni přibírájí německý jazyk. Od 6. ročníku probíhá v některých třídách (skupinách) rozšířená výuka tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
Na škole působí stabilní tým kvalitních učitelů. Věkový průměr našich učitelů je cca 45 let. Žákům nabízíme širokou škálu zájmových kroužků.

Součástí naší organizace je mateřská škola s kapacitou 48 míst.

ZVONĚNÍ ZŠ:
1.     7,55 -   8,40 hod.
2.     8,50 -   9,35 hod. (velká přestávka)
3.     9,55 -  10,40 hod.
4.   10,50 -  11,35 hod.
5.   11,45 -  12,30 hod.
6.   12,40 -  13,25 hod.
7.   13,35 -  14,20 hod.
8.   14,30 -  15,15 hod.

během vyučování nelze narušovat výuku ve třídách, v nutných případech vyčkejte na přestávku.

PLÁN ŠKOLY - hlavní budova
PŘÍZEMÍ - učebny
  vlevo:   1.A, 5.A, knihovna
  vpravo: malá tělocvična, 1.B