Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Konzultační hodiny: pátek 10:50 - 11:35 hod. nebo po předchozí domluvě
penickova@zs-barvirska.cz

14. 10. 2021

1. prosím do desek s písmeny vystřihnout písmeno S,s. Děkuji za spolupráci.

2. od pondělí 18.10. budou děti, které chodí domů po vyučování (tzn. nechodí do družiny), chodit už ze šatny samy, již s nimi nebudu ke vchodu chodit já.

3. připomínám, že pokud máte nemocné děti, můžete si vyzvednut jejich prac. sešity u paní hospodářky do cca 15 h.

Úkoly pro nemocné děti do 15.10.:

Uvolň. cviky - do str. 23, dále z druhé strany str.6 - dva řádky čísla 0

Živá abeceda - do str. 30

Velká M - do str. 37

Malá M - do str. 21

Zdokonalujeme čtení do str. 10

KROUŽKY

Kroužek fotbalu bude začínat až ve středu 20.10. z důvodu absence trenéra z pracovních důvodů.

Ostatní kroužky začínají v řádném termínu.

Peníze na kroužky můžete posílat na účet školy nebo poslat po dětech mě a já je předám.

S pozdravem M.K.

30. 9. 2021

1.od 4.10. začínají běžet zájmové kroužky, na které jste své děti přihlásili. Je tedy potřeba uhradit poplatek, peníze budu kvůli přehlednosti vybírat já a předám je vedení školy.

S pozdravem M.K.

21. 9. 2021

dnes jsem uhradila SRPDŠ tak, jak jsme se domluvili na třídních schůzkách. Tzn. Jelínek a Marhan 150,-, všichni ostatní 300,- s tím, že případní sourozenci v jiných třídách budou platit 150,-.

V žákovských knížkách s krtkem máte v kolonce "Jiné sdělení" vlepenou větu, týkající se seznámení se Školním řádem. Prosím podepsat. Žákovské prosím obalit.

Dále do žákovských knížek vkládám za obal různé letáky a nabídky, které nám chodí do školy. Momentálně je tam nabídka na judo a aerobic. Pokud máte zájem, můžete děti přihlásit. Jinak, prosím, letáky ze žákovské vyhazujte.

Dále tam máte vloženou nabídku kroužků. Děkuji těm, kteří již vyplnili a poslali zpět. Ostatní prosím vyplnit a poslat nejpozději ve čtvrtek, do pátku musím zpracovat a odevzdat. I pokud nemáte o naše kroužky zájem, napište mi to a papír podepište. Moc děkuji.

Dále znovu prosím o kontrolu penálů, děti stále ráno strouhají pastelky, řada dětí už některé pastelky poztrácela. Je to problém v situaci, kdy mají v sešitě zadáno vybarvování např. geometrických tvarů konkrétní barvou.

Prosím proto o doplnění základních barev - červená, modrá, zelená, žlutá, hnědá a oranžová.

Jak jsem Vás informovala na třídních schůzkách, děti dostávají každé pondělí ve škole mléko a každý druhý čtvrtek ovoce. Kontrolujte tašky, aby tam případně ovoce nehnilo :-).

Dále bych ráda ukončila chození pro děti ke vchodu. Od čtvrtka 23.9.2021 budu čekat na děti v dole šatně, pošlete je tedy rovnou dolů do šaten.

Od příštího týdne, tedy od středy 29.9. už budou chodit samy jak do šatny, tak po přezutí ze šatny do třídy.

Moc děkuji za spolupráci. S pozdravem M.K.

____________________________________________________

9. 9. 2021

jak už jsem včera psala, domácí úkol bude označen hvězdičkou. Některé děti budou mít ještě část cvičení ze školy označené kolečkem - je to cvičení, které nestihly ve škole a je potřeba to doma dokončit.

Děkuji za spolupráci, s pozdravem M.K.

8. 9. 2021

děti dnes dostaly první domácí úkol. Úkoly budou dostávat 4dny v týdnu, pondělí-čtvrtek (vždy jen jeden). V pátek úkoly nebudou, abyste si mohli užít víkend.

Úkol si děti samy v pracovním sešitě označí hvězdičkou. Prosím, pomozte jim vytvořit si pravidelný režim na vypracování úkolu, úkoly zkontrolujte a podepište. Úkoly budou vždy z probraného učiva. Pokud tedy zjistíte, že se vašemu dítěti domácí úkol nedaří vypracovat, tak s ním zadané učivo ještě trochu procvičte.

Děkuji za spolupráci, s pozdravem M.K.

______________________________________________________