Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Základní škola Barvířská je kompletní devítitřídní škola, na I. i na II.stupni je v každém ročníku alespoň jedna třída.
V 1.-9. ročníku učíme podle vlastního Školního vzdělávacího programu. Od první třídy vyučujeme anglický jazyk. Některé třídy (skupiny) jsou zaměřeny na rozšířenou výuku anglického jazyka, na II. stupni přibírájí německý jazyk. Od 6. ročníku probíhá v některých třídách (skupinách) rozšířená výuka tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
Na škole působí stabilní tým kvalitních učitelů. Věkový průměr našich učitelů je cca 40 let. Žákům nabízíme širokou škálu zájmových kroužků.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.