Základní škola Barvířská je kompletní devítitřídní škola, na I. i na II.stupni je v každém ročníku alespoň jedna třída.
V 1.-9. ročníku učíme podle vlastního Školního vzdělávacího programu. Od první třídy vyučujeme anglický jazyk. Některé třídy (skupiny) jsou zaměřeny na rozšířenou výuku anglického jazyka, na II. stupni přibírájí německý jazyk. Od 6. ročníku probíhá v některých třídách (skupinách) rozšířená výuka tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
Na škole působí stabilní tým kvalitních učitelů. Věkový průměr našich učitelů je cca 40 let. Žákům nabízíme širokou škálu zájmových kroužků.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.