Velikonoce v muzeu
Poslední školní den před Velikonocemi si žáci 3. A užili v muzeu. Na akci s názvem "Hody, hody do Provody" si vyrobili a vyzdobili vajíčko ze sádry. Společnou prací upletli pomlázku. Akce se nám velmi líbila. Vše jsme zakončili vyhlídkou z muzejní věže.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.