Vánoční pečení ve Střevlíku
Dnešní den si žáci 4. A užili v ekologickém centru Střevlík. Díky vzájemné spolupráci vytvořili těso na vánočku, kterou si následně každý sám zamotal a nechal upéct. Ale to nebylo vše! Během pečení jsme se dověděli mnoho zajímavých informací o Vánocích v jiných koutech světa. Nakonec si děti ozdobily papírové sáčky na vánočku vánočními motivy. Akce se nám velmi líbila. Jistě si dnes na vánočce všichni pochutnají.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.