Spaní ve škole a vánoční kino
V úterý v pět hodin se žáci 3. A sešli ve škole ke společnému přenocování. Večer jsme zahájili vánoční vybíjenou, poté jsme povečeřeli u štědrovečeního stolu a samozřejmě přišel i Ježíšek. Nakonec se některým povedlo u pohádky usnout. Ráno jsme se nasnídali a vyrazili do kina na pohádku Mamánek. Předvánoční čas jsme si společně velmi užili. Všem přeji krásné prožití vánočních svátků.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.