Dopravní výchova ve 4. A

Ve středu 27. září se žáci 4. A vypravili na dopravní hřiště provozované Městskou policií. Během první hodiny dopravní výchovy se žáci dověděli vše o probíhajícím kurzu, o možnostech získání řídičáku na kolo a především získali úvodní znalosti o bezpečnosti v silničním provozu. Součástí výuky nebyla jen teoretická část, ale i praktická jízda na kole. Musím děti pochválit, velmi se snažily. Teď mají za úkol nacvičit jízdu na kole kolem překážky (dávat znamení pravou i levou rukou). Dopravní hřiště je otevřeno pro veřejnost ve čtvrtek. Děti si mohou vyzkoušet jízdu na kole. Určitě toho využijte, děti to moc bavilo.