Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

V knihkupectví (Plachá)

21.4.2015
U příležitosti Světového dne knihy žáci 4.B se rozhodli navštívit knihkupectví a vypátrat odpověď na otázku : Co se skrývá mezi knihami ? Vybrali si obchod s knihami , ve kterém pracuje maminka jejich spolužačky. Na návštěvu si připravili otázky, které je měly dovést k cílové odpovědi. Po záplavě dotazů si děti důkladně prohlédly celé knihkupectví a seznámily se s jeho fungováním. Na závěr vypracovaly úkol, který byl spojen s krásnými odměnami.
Ve škole i doma děti všechny poznatky zpracují do soutěžní reportáže.