Důležitá sdělení

Návštěva galerie - 1.B

NÁVŠTĚVA GALERIE
V úterý 9.1.2007 prvňáčci z 1.B poprvé navštívili Oblastní galerii v Liberci. Po prohlídce výstavy japonské malířky Iku Dekune „Z pohádky do pohádky„ žáci absolvovali výtvarný program, ve kterém sami vytvořili  ilustrované stínové divadlo. Odměnou bylo nejen zajímavé experimentování s fantazií a pochvala paní lektorky, ale i získání abonentky na celoroční vstupné do galerie zdarma.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.