Základní kolo florbalové soutěže 8.-9.tř. (Václav)

V úterý 15.11.2011 jsme na naší škole pořádali základní kolo florbalové soutěže ORIONFLORBAL CUP. Postupně jsme změřili síly s těmito školami - ZŠ TGM HRÁDEK, ZŠ OSTAŠOV a ZŠ NA VÝBĚŽKU (HARCOV) a v konečném součtu tří vítězství jsme postoupili do semifinálového kola, které se koná v prosinci v Tipsport aréně, držte nám palce!!!
SESTAVA: ŠUSTR, KOS, MORAVEC, BENC, ŽELEZNÝ, ZEZULKA, ŠÁMAL, LEITNER, KRÁL, KOTEK

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.