Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo florbalové soutěže 8.-9.tř. (Václav)

V úterý 15.11.2011 jsme na naší škole pořádali základní kolo florbalové soutěže ORIONFLORBAL CUP. Postupně jsme změřili síly s těmito školami - ZŠ TGM HRÁDEK, ZŠ OSTAŠOV a ZŠ NA VÝBĚŽKU (HARCOV) a v konečném součtu tří vítězství jsme postoupili do semifinálového kola, které se koná v prosinci v Tipsport aréně, držte nám palce!!!
SESTAVA: ŠUSTR, KOS, MORAVEC, BENC, ŽELEZNÝ, ZEZULKA, ŠÁMAL, LEITNER, KRÁL, KOTEK