Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vyhodnocení absolventských prací žáků 9. třídy (Urban)

Ve čtvrtek 20. června 2013 proběhlo v posluchárně školy vyhodnocení absolventských prací žáků 9. tříd. Pan ředitel práce zhodnotil a předal čtyřem žákům odměnu za nejlepší absolventskou práci. Žáci také obdrželi osvědčení o obhájení své práce. Obhajoby prací probíhaly před komisemi na začátku června.
Absolventská práce je jednou z forem, pomocí které škola ověřuje dovednosti, schopnosti a znalosti žáka, který končí základní vzdělávání. Její vypracování a odevzdání je povinnou součástí práce žáka.
Žák by měl prokázat schopnost dlouhodobější samostatné práce, schopnost vlastní úvahy, kultivovaného vyjadřování v mateřském jazyce, dovednost ve vyhledávání a zpracování informací, psaní a zpracování textu na počítači a v poslední řadě i schopnost svou práci prezentovat