Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Turnaj ve vybíjené (Plačková)

Okresní kolo turnaje ve vybíjené
Ve čtvrtek 9.4. proběhlo na ZŠ a MŠ Barvířská okresní kolo turnaje ve vybíjené pro žáky čtvrtých a pátých tříd. Naše škola zaslouženě obsadila první místo, před ZŠ Frýdlant a ZŠ T.G.M. Hrádek.
Naše družstvo nemělo konkurenci. Dík patří všem reprezentantům!
Byli to:  ze 4.B:  Lucie Faitová, Stanislav Mrskoš, Adam Kobera. Z 5.A : Aneta Abrtová, Jan Kašpar, Eliška Loulová, Kristián Mokříž, Tomáš Musil, Tomáš Stibor, Karolína Sýkorová, Dominik Šťastný, Martin Svrček, Dominik Vácha.
Všechny odehrané zápasy jsme s přehledem vyhráli.:-) Čeká nás tedy postup do dalších kol. Doufáme, že se nám bude dařit stejně dobře, jako v okresním kole.