Slavnostní rozloučení s 9.třídou

Rozloučení s 9.A

Vytoužený konec školního roku nadešel pro žáky 9.A 26.6.2015, a  to znamenalo naposledy převzít vysvědčení a rozloučit se se svými kamarády a učiteli.  Vysvědčení žákům předali spolu s třídní učitelkou Ivetou Loumovou i fotbalisté A týmu FC Slovanu Liberec -  Lukáš Hroššo a Marek Bakoš.
 Poté následovalo v posluchárně školy slavnostní rozloučení, kde došlo nejen na proslovy a poděkování, ale i na předání sladkých dárků a květin. Po závěrečném přípitku jsme žáky z 9.A vypustili do světa s přáním hezkých prázdnin a úspěšného vykročení do studia na středních školách.