Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Slavnostní rozloučení s 9.třídou

Rozloučení s 9.A

Vytoužený konec školního roku nadešel pro žáky 9.A 26.6.2015, a  to znamenalo naposledy převzít vysvědčení a rozloučit se se svými kamarády a učiteli.  Vysvědčení žákům předali spolu s třídní učitelkou Ivetou Loumovou i fotbalisté A týmu FC Slovanu Liberec -  Lukáš Hroššo a Marek Bakoš.
 Poté následovalo v posluchárně školy slavnostní rozloučení, kde došlo nejen na proslovy a poděkování, ale i na předání sladkých dárků a květin. Po závěrečném přípitku jsme žáky z 9.A vypustili do světa s přáním hezkých prázdnin a úspěšného vykročení do studia na středních školách.