Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Školní rok 2015/16 - Indiánské dobrodružství - Rychlí Mustangové

Celý loňský školní rok jsme věnovali indiánům. Jako kmen Mustangů jsme poznávali přírodu, stříleli z luku, vyráběli lapač snů, indiánský přívěšek a mnoho dalších nejen indiánských předmětů. Také jsme si četli indiánské příběhy a pohádky a samozřejmě si hráli uvnitř v herně, ale i na školní zahradě. Hned na podzim nás navštívil indián z vesničky ROSE HILL se svým vyprávěním a indiánskými doplňky. Zvládli jsme  také indiánské taneční setkání všech družinových kmenů, pěveckou soutěž, bubnování s panem Šušorou. Konec roku jsme pak zakončili indiánským soubojem kmenů. Soutěžilo se v lovu bizonů, plížení, rozdělávání ohně, lukostřelbě a poznávání indiánského písma. Všem se nám dařilo.