Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Příběh papíru (Honcová)

Dne 20.11.2014 se žáci A.Gorská, L.Konečná, E.Sůvová, L.Vystrčilová, P.Moc a L.Slavík z 9.B zúčastnili soutěže "Příběh papíru". Soutěžní tým společnými silami pracoval na stavbě papírového modelu podle vlastní fantazie. Představa byla vybudovat model "Spícího města". Tým se rozhodl rozdělit si výrobu modelu na jednotlivé části a nakonec vše poskládat dohromady. Ze začátku se zdálo vše jednoduché, ale posléze si každý uvědomil, že je to velice náročná práce a čas rychle utíkal. Nakonec se žákům podařilo vytvořit krásný papírový model.  Vyhodnocení soutěže proběhne 28.11.2014.

Jak se jim to podařilo, můžete posoudit na fotografii.