Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Krajské finále ve florbalu (Plačková)

Krajské finále ve florbalu 4.-5. tříd
Dne 16.4.2015 se na ZŠ Lesní uskutečnilo krajské finále ve florbalu, kterého se zúčastnily ZŠ Lesní, Osečná, Ještědská, Vrchlického a naše škola ZŠ a MŠ Barvířská.
Zaslouženě si naši žáci odnesli pohár za první místo.  Jejich hra byla vynikající! Fantastickým byl ale především výkon našeho brankáře Jana Kašpara. Byl obdivován i libereckými florbalisty, kteří zápasy pískali. Rozhodčí byli přísní a nikomu nic neodpouštěli. Dokonce jsme měli minutu vyloučeného hráče a hráli jsme v oslabení tři na čtyři. Také nám nebyly uznány 2 góly.
Celý turnaj měl strhující atmosféru. Úžasné bylo fandění od soupeřů, ale i od žáků ZŠ Lesní, kteří se chodili na zápasy dívat.
Také jsme měli zraněné. Kája (byla jedinou dívkou turnaje) dostala míčkem do oka a Martin Vaňátko zase hokejkou pod oko. 
Za vynikající výkon v průběhu celého turnaje patří všem našim borcům velký dík. Byli to:
• 4.B: Adam Kobera, Martin Šašek, Martin Vaňátko
• 5.A: Kája Sýkorová, Jan Kašpar, Daniel Krejsa, Radek Stejskal, Tomáš Stibor, Martin Svrček a Dominik Vácha.
Příští rok by po takové výhře vedly naše kroky na republikové finále. Bohužel letošní rok florbalový turnaj končí krajským kolem.
Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci!!!