Exkurze do studia orientálních tanců

EXKURZE
Ve čtvrtek 25.1.2007 žáci z 1.B  navštívili Studio Orientálního Tance MARIAM. Toto studio vede maminka žáka Martina Rambouska.Oddělení nejmenších Tanečnic navštěvuje i jejich spolužačka Anička Meierová. S dětmi  do studia přišly i jejich maminky a další příbuzné. Po zdařilém vystoupení starších tanečnic se naše žačky zapojily  do nácviku orientálních tanců.I paní učitelka Jaruška vyzkoušela figury z egyptského kabaretu.Na závěr byla nejen sladká odměna,ale i horlivý slib,že od dubna se do kurzu břišních tanců určitě všichni přihlásí.(P.S. Paní učitelka Míla asi ne).

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.