Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Exkurze do studia orientálních tanců

EXKURZE
Ve čtvrtek 25.1.2007 žáci z 1.B  navštívili Studio Orientálního Tance MARIAM. Toto studio vede maminka žáka Martina Rambouska.Oddělení nejmenších Tanečnic navštěvuje i jejich spolužačka Anička Meierová. S dětmi  do studia přišly i jejich maminky a další příbuzné. Po zdařilém vystoupení starších tanečnic se naše žačky zapojily  do nácviku orientálních tanců.I paní učitelka Jaruška vyzkoušela figury z egyptského kabaretu.Na závěr byla nejen sladká odměna,ale i horlivý slib,že od dubna se do kurzu břišních tanců určitě všichni přihlásí.(P.S. Paní učitelka Míla asi ne).