Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Den dětí pro MŠ (Loumová)

V rámci oslav Mezinárodního dne dětí naše škola pořádala i tradiční Dětský den pro mateřské školy. To se konalo v úterý 2. června pro naši MŠ Barvířská a mateřské školy z okolí: MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a MŠ Srdíčko. Jako každý rok jim naši nejstarší žáci připravili na hřišti  dopolední program v podobě různých soutěží a sportovních disciplín. Děti si tedy mohly vyzkoušet např. opičí dráhu, polštářovou bitvu, slalom na koloběžkách, přenášení vody na čas, kuželky, hod kroužkem na cíl a mnoho dalších zajímavých úkolů, po jejichž úspěšném splnění obdržely sladkou odměnu. Zpestřením celé akce bylo bublinkové stanoviště pana učitele Petra  Desenského.
Poděkování opět patří všem organizátorům – deváťákům, kteří projevili velkou trpělivost.