ČTEME DĚTEM 1.B

Celoroční projekt zaměřený na podporu čtenářské gramotnosti našich žáků z 1.B zahájila sestra Kačky Vaníčkové a bývalá žačka

paní učitelky Míly, Anička Meierová.

Anička vyprávěla dětem o svém trápení se čtením a o posmívání, které dovede rozesmutnit. K předčítání přinesla knihu od Josefa

Lady Kocour Mikeš. Zavzpomínala na doby, kdy si z ní čítávala s maminkou, chodila do první třídy a učila se číst.

Dnes už čtou tuto knihu sestry společně a je důkazem, že společné čtení buduje pevné vztahy v rodině.