Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Cesta pod Ještědem (Marková)

Šesťáci se již poněkolikáté vypravili na výtvarnou výchovu do galerie, kde na ně 24.května čekal zajímavý workshop Cesta pod Ještědem. Jak název napovídá, tématem byl jednak Ještěd samotný, ale také tvorba autorů v současné době žijících a tvořících v městě pod Ještědem, tedy v Liberci. Po zhlédnutí výstavy a načerpání inspirace si mohli žáci ve výtvarné dílně vyrobit své vlastní malé umělecké dílko, které si poté odnesli na památku.