Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Česko-německá vánoční přání (Húsková)

V předvánočním čase nezapomínáme ani na přátele z Augsburgu, kterým naši žáci při hodinách výtvarné výchovy vytvořili a napsali vánoční přání. Podle ohlasu, jenž k nám z partnerské školy přišel, všem žákům tento malý předvánoční dárek udělal velkou radost.
Z čeho se radovat měli i žáci naší školy, protože většina účastníků společných česko-německých akcí z října tohoto končícího roku, obdržela v těchto dnech přání od  žáků augsburgské Kapellenschule. To, že byli mile potěšeni, je patrné z přiložených fotografií.
S přáním krásného adventu, radostných Vánoc a pohodového roku 2015.
Mgr. Olga Húsková