ND Labutí jezírko
V pátek 2. 12. jsme se hezky oblékli a vyrazili do divadla. Příběh princezny zakleté v labuť v loutkovém provedení byl moc hezký, vtipný a dětem se moc líbil. Měla jsem z dětí velkou radost, jak se v divadle chovaly i jak vše zvládly při divadle plném dětí a chaosu. Už teď se všichni těšíme na příští divadlo, které nás čeká 16. 12.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.