Muzeum - Na Stole
Ve čtvtrek 16. února jsme si udělali zdravotní procházku do Muzea Liberce na program Na stole, kde jsme se seznámili s nádobím a náčiním nejstarším i novodobým. Program byl hravou formou a děti moc bavil. Všichni jsme si užili krásnou hodinu v muzeu a těšíme se na příště.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.