23.5. Homo et Regio - návštěva partnerské školy v Baruthu
Ve čtvrtek 23.5. jsme se vydali do Německa do paertnerské školy v Baruthu. Tady na nás čekali naši kamarádi, kteří pro nás připravili projektové dopoledne na téme "VODA". Prozkoumali jsme blízké jezírko a pokusili se vylovit a rozpoznat drobné živočichy; dozvěděli jsme se, jak funguje čistička odpadních vod a k čemu slouží a nakonec jsme si namalovali obrázky na památku :) Návštěva se nám moc vydařila a moc se nám tam líbilo :)
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.