20.11. Etiketa a školní řád
Ve středu 20.11. jsme se zúčastnili programu Etiketa a školní řád, abychom si připomněli a zopakovali to, co bychom již dávno měli znát a vědět - kdo koho zdraví jako první, kdo vchází první do dveří a kdo je drží, co uděláme než vejdeme do místnosti, jak se máme chovat ve třídě na chodbě a v jídlně, atd. Vše jsme si i prakticky vyzkoušeli :)
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.