Žánrová dílna čtení

Pohledem Jarušky H.:

Dne 11. 1. jsme navštívili Krajskou vědeckou knihovnu, ve které jsme byli na programu ,,Žánrová dílna čtení". Program byl velice zajímavý, řekla bych, že si ho všichni užili. A teď k tomu, jak to tam bylo: když jsme přišli, měli jsme si podle vzledu knih vybrat, jaké se nám líbily nejvíce. Ty byly rozděleny podle žánru, který jsme měli u knih uhodnout. Poté jsme s nimi pracovali s pracovním listem. Pak jsme si měli vybrat libovolnou knihu, která se nacházela na stolečcích, a cca dvacet minut ji číst a u toho si na papír zapisovat věty které úzce souvisely s žánrem, který jsme si vybrali.