Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Život v závislosti

Dnes jsme opět navštívili Krajskou vědeckou knihovnu, kde jsme se tentokrát účastnili programu na téma Život v závislosti. V úvodu jsme si uvědomili, jaké jsou základní potřeby člověka. Dále jsme se dozvěděli, jaké jsou např. typy závislostí, znaky, nejčastější příčiny a také nežádoucí jevy. Druhá část programu byla zaměřena na netolismus, jeho znaky a jak mu předcházet. Téma Život v závislosti bylo pro žáky velice přínosné a odnesli si určitě plno důležitých informací.