Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Maják - Návykové látky

V rámci preventivního programu dnes naši třídu navštívila lektorka z Majáku. Po dobu 3 vyučovacích hodin byli žáci seznámeni s tématem Návykové látky. Žáci se dozvěděli, jaký vliv mají návykové látky na fyzické a psychické zdraví člověka. Jedním z úkolů bylo zamyšlení se nad výhodami a nevýhodami užívání návykových látek. Také byli žáci rozděleni do skupin, ve kterých plnili různé úkoly - např. měli abstraktně nakreslit představu o tom, jak návykové látky působí na člověka.