8.2.2022 Střevlík Hejnice
V úterý jsme se vydali do EKO centra Střevlík v Hejnicích na program, ve kterém jsme se dozvěděli, jak se pěstuje obilí od vyklíčení semínek, sklízení na poli, mletí na mouku a to jak v dřívějších dobách, tak dnes. Poté jsme si sami upekli housky a během celého procesu jsme si zahráli i různé hry. Upekli jsme krásné houstičky, vyrobili jsme si na ně ještě malované pytlíčky a protože jsme ještě měli dost času do odjezdu vlaku, šli jsme se podívat na krásný kostel v Hejnicích. Některé děti byly v kostele úplně poprvé a byl to pro ně silný zážitek.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Rozloučení s celodružinovou hrou Čarovná Barvírna-kouzelné přátelství 9.6.2026 (Mysíková)
Úterní odpoledne patřilo ve školní družince loučení s naším oblíbeným Stitchem.
Odpoledne s Veselou vědou 4.6.2026 (Mysíková)
Kroužek Veselá věda si pro děti připravil na školní zahradě zajímavé odpoledne.