PRÁCE V CENTRECH AKTIVIT - SLOVANÉ

Po úsilí, které jsme učivu věnovali celé 1. pololetí, jsme si zasoužili nějakou zajímavou aktivitu. Pustili jsme se do práce v centrech na téma SLOVANÉ. V centru čtení jsme odpovídali na otázky k textu a hledali chyby po redaktorském šotkovi, v centru psaní jsme vymýšleli svůj krátký příběh se zadanými slovy, v matematice jsme vyřešili spoustu slovních úloh, které se týkaly boje s Avary. V ateliéru jsme vyrobili vlastní pohlednici a napsali vzkaz hlaholicí podle předlohy, v centru objevů jsme pátrali po významu některých slov a názvů slovanských bohů a svátků. Svou práci jsme vždy zhodnotili.