Vyšívané Velikonoce v OGL

V úterý jsme společně navštívili Oblastní galerii v Liberci, abychom si popovídali o tradicích Velikonoc.  Vyrobili si i nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Dozvěděli jsme se, co je to kraslice, pomlázka, jakou barvu mašličky máme  na ni uvázat. Nakonec jsme si vyrobili krásné velikonoční dekorace, které jsme si vlastnoručně vyšili křížkovým stehem. Vyrábění nás moc bavilo a  v šití bychom rádi  pokračovali i po skončení programu.  To budeme mít doslova vyšité Velikonoce!