Základní kolo basketbalu starších žáků (Václav)

Již tradičně se u nás odehrála jedna skupina basketbalu starších žáků. Letos s účastí čtyř týmů a to: ZŠ 5. KVĚTEN, ZŠ TGM HRÁDEK NAD NISOU, ZŠ LUŽICKÁ  a ZŠ BARVÍŘSKÁ. Turnajem prošli nejlépe borci domácí „Barvírny“ a zajistili si postup do dalšího kola. Díky za předvedenou hru a výsledek. Budeme držet palce v dalším kole.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.