Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Základní kolo basketbalu starších žáků (Václav)

Již tradičně se u nás odehrála jedna skupina basketbalu starších žáků. Letos s účastí čtyř týmů a to: ZŠ 5. KVĚTEN, ZŠ TGM HRÁDEK NAD NISOU, ZŠ LUŽICKÁ  a ZŠ BARVÍŘSKÁ. Turnajem prošli nejlépe borci domácí „Barvírny“ a zajistili si postup do dalšího kola. Díky za předvedenou hru a výsledek. Budeme držet palce v dalším kole.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena