Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vyhlašování nejlepších sportovců školy (Urban)

V pátek 21.6.2013 proběhlo ve velké tělocvičně vyhlašování nejlepších sportovců školy za účasti všech žáků 2.stupně, vedení školy a šéftrenéra žákovských kategorií Slovanu Liberec pana Martina Janošíka.
Mezi nominovanými byli v kategorii nejlepší žák - sportovec David Chmátal a Eliška Sonntagová z 6.A, Jakub Daněk, Jan Hanuš a Radim Prokopec ze 7.A, Petr Mizera z 8.A, Tomáš Adam a Christian Benc z 9.A. Na prvních třech místech se pak umístili T.Adam (1.místo), Ch. Benc (2.místo) a J.Daněk (3.místo).
V kategorii nejlepší sportovec byl vyhodnocen Vladimír Bartoš z 9.A.
Program kulturně doprovodily žákyně 7.B a 8.A B.Fencková, D.Procházková (SEŠ Liberec) jako duo cheerleaders (3.místo mistrovství ČR), L.Konečná a B.Fencková s disco dance, ve vystoupení mažoretek své umění předvedly L.Vystrčilová a Z.Wernerová a na závěr zazpívala G.Trojanová za tanečního doprovodu L.Konečné a Š.Masicové. Všem moc děkujeme.