Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Velikonoční program ve V-klubu (Marková)

Třída 6.A se ve středu 27.3.2013 vydala na několik hodin zábavného tvoření a hraní do V-klubu na ulici 5.května. Zde byl pro žáky připraven program Mezinárodní Velikonoce, který se skládal z několika částí. V úvodu mladí lektoři formou prezentace představili slavení Velikonoc v několika zemích světa a seznámili děti s různými zajímavostmi. Poté si žáci vyzkoušeli tradiční anglický zvyk – lov velikonočních vajíček v prostoru V-klubu, kdy nestačilo jen vajíčko nalézt, ale uhodnout i hádanku ukrytou za každým z nich. Poslední nejdelší částí programu pak bylo tvoření velikonočních dekorací. Kluci si převážně zvolili ozdobné větvičky, po jejichž ozdobení si mohli zahrát fotbálek, dívky a pár hrdinů se pustilo do výroby kuřátek z vlny. Žákům se pobyt ve V-klubu líbil a někteří si již plánují, že tam občas zajdou i ve svém volném čase.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.