Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Velikonoční program ve V-klubu (Marková)

Třída 6.A se ve středu 27.3.2013 vydala na několik hodin zábavného tvoření a hraní do V-klubu na ulici 5.května. Zde byl pro žáky připraven program Mezinárodní Velikonoce, který se skládal z několika částí. V úvodu mladí lektoři formou prezentace představili slavení Velikonoc v několika zemích světa a seznámili děti s různými zajímavostmi. Poté si žáci vyzkoušeli tradiční anglický zvyk – lov velikonočních vajíček v prostoru V-klubu, kdy nestačilo jen vajíčko nalézt, ale uhodnout i hádanku ukrytou za každým z nich. Poslední nejdelší částí programu pak bylo tvoření velikonočních dekorací. Kluci si převážně zvolili ozdobné větvičky, po jejichž ozdobení si mohli zahrát fotbálek, dívky a pár hrdinů se pustilo do výroby kuřátek z vlny. Žákům se pobyt ve V-klubu líbil a někteří si již plánují, že tam občas zajdou i ve svém volném čase.