Velikonoční program ve V-klubu (Marková)

Třída 6.A se ve středu 27.3.2013 vydala na několik hodin zábavného tvoření a hraní do V-klubu na ulici 5.května. Zde byl pro žáky připraven program Mezinárodní Velikonoce, který se skládal z několika částí. V úvodu mladí lektoři formou prezentace představili slavení Velikonoc v několika zemích světa a seznámili děti s různými zajímavostmi. Poté si žáci vyzkoušeli tradiční anglický zvyk – lov velikonočních vajíček v prostoru V-klubu, kdy nestačilo jen vajíčko nalézt, ale uhodnout i hádanku ukrytou za každým z nich. Poslední nejdelší částí programu pak bylo tvoření velikonočních dekorací. Kluci si převážně zvolili ozdobné větvičky, po jejichž ozdobení si mohli zahrát fotbálek, dívky a pár hrdinů se pustilo do výroby kuřátek z vlny. Žákům se pobyt ve V-klubu líbil a někteří si již plánují, že tam občas zajdou i ve svém volném čase.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.