Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Velikáni světové hudby (Loumová)

Třídy 8.A a 9.A se ve dnech dne 7.11. a 8. 11.2012 vydaly do Krajské vědecké knihovny v Liberci. Prožily v knihovně netradiční „hodinu hudební výchovy“.
Žáci byli rozděleni do skupin a každá skupina připravila za pomoci odborné literatury a pracovních listů krátkou prezentaci o životě a díle některého z významných skladatelů klasické hudby, jako byli např.: J. S. Bach, A. Mozart, L. v. Beethoven,  A. Vivaldi, G. F. Händel aj. Žákovské prezentace byly lektorem doplněny o krátké ukázky z tvorby probíraných skladatelů a drobné poslechové úkoly pro žáky.