Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční turnaj ve florbale (Urban)

V pátek 20.12.2013 proběhla finále Vánočního turnaje ve florbale. V kategorii 3.-5.tříd se utkala dvě mužstva, FC Piraně a FC Borci. Po vcelku vyrovnaném průběhu zvítězili v letošním ročníku nakonec Borci vítězstvím 3 : 0 a stali se tak šampiony této kategorie. Pochvalu si zaslouží všichni, kteří se zúčastnili. Za FC Piraně Mrskoš, Šašek, Kobera, Kazda, Plíhal a za FC Borci Plechatý, Šátek, Samek, Šašek, Pacourek a Strejc.