Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vánoční dílna je opět tady (Švihlová)

V sobotu 13. prosince 2014 se opět otevřely dveře naší školy pro malé i velké výtvarníky.
Děti se s chutí pustily do vánočního tvoření.  V jedné třídě děti vyráběly andílky, v jiné zase malovaly perníčky. Velký úspěch byl opět u malování vánočních ozdob. Rodiče, které již tvoření trochu unavilo, mohli navštívit kavárničku, ve které paní vychovatelky připravily pohoštění ve formě chlebíčků, jablečného závinu a dalších dobrot.
Děkujeme všem za pomoc při přípravě a organizaci tohoto dne.