Vánoční besídka

V úterý, 20. 12., jsme ráno navštívili Oblastní galerii v Liberci, kde si pro nás paní lektorka připravila zajímavé povídání o tom, jak lidé slaví Vánoce v různých koutech našeho světa. Dozvěděli jsme se, jak slaví Vánoce například v Africe. Po společném povídání jsme si mohli vyrobit andílka, nebo vánoční stromeček. Při hodnocení na konci programu, jsme dali, jak paní lektorce, tak samotnému programu palec nahoru. Moc se nám to líbilo. Děkujeme za program a těšíme se na další návštěvu.

Den ale ještě neskončil a na nás čekalo to, na co jsme se těšili celý den nejvíce. Po příchodu do školy  jsme se zahřáli teplým voňavým čajem a ochutnali výborné cukroví od našich maminek. Společně jsme zazpívali koledy, hráli si a povídali a nakonec jsme si společně rozbalili dárky.