Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Tajuplná výprava s Diviznou 4

Ani v prosinci návštěvu lesa nemůžeme vynechat. Tentokrát nás na naše místo v lese nepozvala naše známá kamarádka veverka, protože přeci v zimě spí. Místo ní nám dopis a pozvání přinesl zajíček, který je celou zimu vzhůru a musí si shánět potravu, i když sněží. A když jsou ty vánoce, vzali jsme s sebou do lesa i nějaké dobroty pro zvířátka - jablíčka i mrkve jim snad budou chutnat. Snažili jsme se poznávat stromy jen podle kůry a každý si přenesl pomocí frotáže kůru jednoho stromu na papír. Ještě zbývá napsat dopis paní Zimě a lekce je splněna.