Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

ŠVP 2016

V týdnu od 23.5. do 27.5. se třídy 1.B a 4.A vydaly na školu v přírodě do Penzionu Na Křižovatce v Polevsku. Díky slušnému počasí jsme mohli absolvovat celkem tři výlety: V úterý jsme vystoupali na horu Klíč. Ve středu jsme zavítali na Panskou skálu, kterou jsme viděli, až když jsme do ní skoro ,,narazili“. Ve čtvrtek jsme vyrazili na hrad Sloup, kdy děti při tomto celodenním výletu ušly 16 km. Kromě turistiky měly děti také soutěže, pohádkový les, stezku odvahy a spoustu dalších aktivit. Po všech stránkách se nám škola v přírodě vydařila a těšíme se příští rok znovu.