Soutěž v dopravní výchově čtvrtých a pátých tříd (Jindřichová)

Žáci čtvrtých a pátých tříd se v pátek 13. 9. 2013 zúčastnili soutěže v dopravní výchově. Tato soutěž měla dvě části, teoretickou a praktickou. Všichni soutěžící byli rozděleni do jednotlivých družstev, ve kterých si nejdříve změřili síly v teoretických znalostech o pravidlech silničního provozu důležitých pro cyklisty. Praktická část byla zaměřena na dovednosti v jízdě na kole, od slalomu až po jízdu na prkně.  Jízda zručnosti pro nás byla nejtěžší, ale nakonec jsme všechno zvládli a zažili i spoustu legrace.