Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Sběrová akce (Urban)

V pondělí 27.4.2015 proběhla na naší škole sběrová akce. Většina žáků se zapojila a tak balíky starého papíru pomalu zaplňovaly kontejner.

Bylo nasbíráno celkem 6 825 kilogramů, mezi třídami vyhrála 4.B s průměrem 75 kg na žáka. Mezi nejlepší sběrače patřili Adam Kobera ze 4.B (500 kg), dále Zied Hadjsalah 8.A (350 kg), Kateřina Ducháčková a Martin Svrček z 5.A (oba po 340 kg). Celkem 18 žáků dodalo více než 100 kg starého papíru.


Prohlédněte si fotografie.

Všem děkujeme za aktivitu.