Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Rodilí mluvčí ve výuce AJ

RODILÍ  MLUVČÍ VE VÝUCE ANGLICKÉHO JAZYKA
V polovině září začali na naší školu docházet dva rodilí mluvčí anglického jazyka. Greg Mandelkow seznamuje s taji angilčtiny žáky 3.B a Nigel Richards učí komunikovat žáky 9. tříd. Nigel se navíc věnuje i kroužku fotbalu ve 4., 5. a 6. třídě, takže se žáci seznamují s novými slovíčky, jako je passing (přihrávání), dribling (driblování), shooting (střelba), heading (hlavičkování) aj.
Věříme, že možnost kontaktu žáků s rodilými mluvčími, je bude motivovat do dalšího učení se cizímu jazyku.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.