Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Rodilí mluvčí ve výuce AJ

RODILÍ  MLUVČÍ VE VÝUCE ANGLICKÉHO JAZYKA
V polovině září začali na naší školu docházet dva rodilí mluvčí anglického jazyka. Greg Mandelkow seznamuje s taji angilčtiny žáky 3.B a Nigel Richards učí komunikovat žáky 9. tříd. Nigel se navíc věnuje i kroužku fotbalu ve 4., 5. a 6. třídě, takže se žáci seznamují s novými slovíčky, jako je passing (přihrávání), dribling (driblování), shooting (střelba), heading (hlavičkování) aj.
Věříme, že možnost kontaktu žáků s rodilými mluvčími, je bude motivovat do dalšího učení se cizímu jazyku.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena