Rodilí mluvčí ve výuce AJ

RODILÍ  MLUVČÍ VE VÝUCE ANGLICKÉHO JAZYKA
V polovině září začali na naší školu docházet dva rodilí mluvčí anglického jazyka. Greg Mandelkow seznamuje s taji angilčtiny žáky 3.B a Nigel Richards učí komunikovat žáky 9. tříd. Nigel se navíc věnuje i kroužku fotbalu ve 4., 5. a 6. třídě, takže se žáci seznamují s novými slovíčky, jako je passing (přihrávání), dribling (driblování), shooting (střelba), heading (hlavičkování) aj.
Věříme, že možnost kontaktu žáků s rodilými mluvčími, je bude motivovat do dalšího učení se cizímu jazyku.