Pohár rozhlasu, okresní kolo (Plačková)

Dne 17.5.2013  se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v kategorii mladších žáků a žákyň. Vítěz postupoval do krajského finále. Ve velmi silné konkurenci chlapci vybojovali druhé místo. A to hned za ZŠ Dobiášova, která se na atletiku - atletické disciplíny - specializuje! Jedná se o vyjímečný úspěch! Dívky pak po těžkém boji (kde největším soupeřem byla vlastní nervozita) obsadily šesté místo.
Gratulujeme a chválíme všechny sportovce za maximální snahu a nasazení.

Hedvika Plačková