Návštěva muzea a prohlídka obrázků pro K. Neumannovou

NÁVŠTĚVA SEVEROČESKÉHO MUZEA A PROHLÍDKA NEJLEPŠÍCH
OBRÁZKU PRO K. NEUMANNOVOU V RADNIČNÍM SKLÍPKU
V pátek 22.2.2008 žáci 2.B po první vyučovací hodině měli zajímavý program. Navštívili Severočeské muzeum v Liberci, kde si prohlédli dvě výstavy. Nejdříve si shledli fotografie z výstavy „Jizerky mýma očima„. Nebylo důležité zapamatovat si deset autorů, jejichž tvorba i život byl spojen s Jizerskými horami,ale uvědomit si, jakou krásu v sobě skrývá krajina v okolí našeho města. Ve velkém sále muzea pak shlédli výstavu „Rostliny ve službách člověka„. Tady nestačilo jen běhat mezi vitrínami,ale skutečně se zajímat, zastavit se a přečíst informace. Někteří to ještě nedokáží. A tak jen některé děti si uvědomily, že rostliny provázejí člověka celým životem. Viděly 4000 let starou pšenici z pyramidy, papyrus, korek, boby kakaovníku apod. Při zpáteční cestě nás neplánovaně překvapil start starých aut, který kluky uvedl do patřičného tranzu, a jen s vypětím sil se nechali přesvědčit k návštěvě nejlepších obrázků pro Kateřinu Neumannovou do prostor radničního sklípku. Svým hlasem mohli podpořit obrázek spolužáka Matje Stříteského, který se dostal do finále. Přejeme ti úspěch, Matěji !

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.